Paasviering in stille week


  • Datum: maandag 21 maart 2016
  • Locatie: Protestantse kerk, Raadhuisplein 35
  • Tijdstip: vanaf 14.30 uur bent u van harte welkom. Koffie en thee staan klaar. Om 15.00 uur begint de viering.

We komen samen in ons vertrouwde, warme en gezellige kerkgebouw om elkaar verhalenzet een stap 2016 te vertellen, naar elkaar te luisteren, samen te zingen en te bidden. Samen met ds. Matthijs Glasstra staan we in deze viering stil bij het thema van deze 40-dagen-tijd: ‘Opstaan om een stap te zetten naar de ander‘. Aly Vrijhof zal aan de hand van foto’s vertellen over de stap, die zij naar de ander gezet heeft. Aly is in Myanmar geweest om met een medisch team leprapatiënten te helpen en te opereren.

Natuurlijk is er traditiegetrouw een broodmaaltijd waarna we om 18.30 uur de bijeenkomst afsluiten.

Opgeven en informatie via

Van harte welkom!